Olcay Sağlık Ürünleri

Hakkımızda

Sağlık sektörüne, 2007 yılında Ankarada hastane Sterilizasyon ve Dezenfeksiyonunda öncülük yapmış olan Can Sağlık A.Ş ile başladık. Can A.Ş’de Sterilizasyon monitörizasyonunda Amerika Steritec Product firmasının ve hastane hijyeni konusunda Almanya Lysoform Dr. Hans Rosemann GMBH firmasının ürünlerinin satış ve pazarlamasını yaparak deneyimlerimizi artırdık. 06.09.2010 tarihinde Olcay Tıbbi Ürünler – Muharrem Olçay Ünvanıyla Gerçek kişi olarak ticari faaliyetlerimize başladık, daha sonra 12.02.2015 tarihinde Nevi değişikliği yaparak Olcay Sağlık Ürünleri İthalat İhracat Pazarlama İnşaat Nakliyat Turizm Dekorasyon Taahhüt Ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanıyla Diyarbakır’dan tüm Türkiye hastane ameliyathaneleri, merkezi sterilizasyon ünitelerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla – Getinge İnfection Control A.B firmasının ürünlerinin Satış ve Pazarlamasını sağlayıp kalite standartlarına uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz…

Bunun dışında ayrı bir sektör olarak İnşaat&Restorasyon alanlarında 200 kişilik uzman ekibimizle birlikte hali hazırda çalışmaları devam eden Diyarbakır Surları 5 Etap Restorasyonu ve Diyarbakır Sur içi Tescilli yapıların İnşaat, alt yapı ve çevre düzenlemesi işlerimiz devam etmektedir.

Ayrıca farklı bir sektör olarak Nakliyat&lojistik işinde de Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Eskihisar Kriblaj Tesisine Soma Bölgesindeki Kömür Satıcılarından Kömür Taşıma İşimiz aktif olarak devam etmektedir.

Olcay Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.

Dökümanlar

Ürün detayları ve kullanım klavuzları ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Dökümanlar